Informácie o stránke

1. Obsah stránok Obsah stránok má výlučne informatívny a prezentačný charakter. Správca stránky vyvíja náležíte úsilie, aby obsah bol aktuálny a vždy prístupný verejnosti. To, že mu to niekedy môže trvať dlhšie, nie je spôsobené nízkou rýchlosťou internetu. Je lenivý :-)

2. Ochrana duševného vlastníctva Dizajn a najmä obsah stránok je výhradným duševným vlastníctvom autora*. Akékoľvek ich šírenie je prístupné iba so súhlasom autora.

3. Použitie obsahu stránok Obsah stránok je poskytnutý výlučne na prezeranie, tlačenie alebo uchovanie obsahu stránok na osobnú a nekomerčnú potrebu. Akékoľvek iné použitie stránok je dovolené iba so súhlasom autora* konkrétneho obsahu.

4. Používanie cookies Na tejto stránke na vás nebude vyskakovať žiadna otravná lišta s ponukou cookies (alebo iných koláčikov), ktoré je potrebné odkliknúť. Aj nás to otravuje, tak prečo by sme tým otravovali vás.

5. Ochrana osobných údajov Všetky osobné údaje návštevníkov stránok, ktoré sú poskytnuté autorovi prostredníctvom stránok, sú poskytnuté výlučne na základe dobrovoľnosti.

Autor nezhromažďuje, neposkytuje tretím osobám ani akýmkoľvek iným spôsobom nespracúva osobné údaje návštevníkov stránok bez predchádzajúceho súhlasu dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

* Autora, alebo autorov poskytnutého obsahu ako sú: články, fotografie, videá, dokumenty a iný zdroj informácií.

Reklama a spolupráca

Stránka www.kalamarka.sk nie je komerčný projekt a nemá za úlohu vytvárať dojem redakčného portálu alebo fóra. Ale v prípade, že by ste sa aj tu predsa len chceli trochu zviditeľniť, autor poskytuje možnosť umiestenia reklamného bannera.

Kontaktujte nás a dohodneme sa na podmienkach.

Možnosti umiestnenia reklamy Reklamna