Jarná brigáda na Kalamárke

Ahoj banda horolezecká!
Horolezecký oddiel TJ Slávia Zvolen spolu s Horskou službou Poľana a výdatnou podporou Horoklubu UMB pre vás pripravili ZÁBAVNÉ verejno-prospešné AKTIVITY na sobotu 14.5.2022.

Neseďte cez víkend doma a nech vám ani nenapadne ísť si len tak bohapusto zaliezť! Príďte si radšej poriadne ZAMAKAŤ NA KALAMÁRKU!!! Budeme zbierať odpadky, opravovať prístupové chodníky, schodíky, plošinky pod cestami, vymieňať zodraté prasiatka, dopĺňať poistné borháky do zlaňákov a kefovať, kefovať a kefovať... Každá pomocná ruka je vítaná, každá "odmachovená" cesta sa ráta!

Začíname už v piatok večer na veľkej chate (bojová porada, aklimatizácia a ladenie stratégií), pivko bude, guľáš bude a všetko čo k tomu patrí... No a v nedeľu, po dobrej šichte, samozrejme lezieme!

Doneste si lezecké vybavenie, pracovné rukavice a z náradia každý čo uzná za vhodné, resp. s čím chce pomôcť. Nejaké náradie mať budeme, ale jedným fungel novým ryžákom na vyčistenie svojej obľúbenej cesty určite nič nepokazíte. A možno aj respirátor sa zíde, výnimočne nie kvôli covidu :-D

Teším sa na stretnutie! Horám zdar a Kalamárke zvlášť!

Autor článku: Jožo Sklenár

Jarná brigáda na Kalamarke Jarná brigáda na Kalamarke